Fotograf ślubny Fotograf ślubny Fotografia ślubna

 

Dobry fotograf na ślub? To nie takie proste jak się wydaje.

W tym szczególnym dniu nie chodzi tylko o zrobienie pięknych zdjęć, ale o umiejętność uchwycenia istotnych i magicznych momentów, w najlepszy możliwy sposób.

Fotograf ślubny to zawód, który wykonuję od 15 lat, a zdjęcia ślubne uważam za swego rodzaju dzieła sztuki dlatego to, w jaki sposób zostaną zrobione traktuję priorytetowo.

Fotografia ślubna to gatunek fotografii, w którym pokazanie wzruszenia i radosnych emocji jest tak samo ważne, jak znalezienie właściwego ujęcia. Zawsze dokładam wszelkich starań, aby uchwycone przeze mnie kadry ślubne były wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju, aby oddawały wyjątkowość Waszego ślubu i wesela.

Fotografia ślubna to dla mnie to praca artystyczna, w której zwracam uwagę zarówno na ludzi, jak i scenerię. Biorę pod uwagę wszystkie czynniki decydujące o jakości zdjęcia. Światło, tło, otoczenie. Z powodzeniem wykonam świetną sesję narzeczeńską, ślubną, czy zdjęcia z ceremonii ślubnej.

Fotografia ślubna to coś więcej, niż zapis obrazu w aparacie fotograficznym. Tak samo ważne są dla mnie walory estetyczne zdjęcia, jak i profesjonalna jakość jego wykonania, a przede wszystkim, to żeby oddawało emocje w taki sposób, że będzie je można z łatwością rozpoznać przeglądając po latach ślubny album.

 

 

Sesje zdjęciowe które wykonuję:

Zapraszam.