Zdjęcia ślubne Twojego życia

zdjęcia ślubne

Zdjęcia ślubne Twojego życia

Biznes związany z uroczystościami, których w ludzkim życiu nigdy nie zabraknie zawsze będzie cieszył się zainteresowaniem. Jednym z najbardziej znanych i wykorzystywanych pomysłów na tego typu interes to wesela i wszystko co z nimi związane. O potencjale można by długo dywagować, ale o jego wielkości niech świadczą wszystkie rezerwacje sal, które ciągną się dwa lata w przyszłość. Wynajęcie kapeli, która będzie grała to też niełatwa sprawa. A to przecież nie koniec. Wszyscy chcą mieć przecież dobre jedzenie, miłą obsługę i oryginalne zdjęcia ślubne. Warszawa – Łazienki Królewskie, Kraków – Wawel, rynek, Gdynia – stary port.

To tylko kilka przykładów najchętniej wykorzystywanych miejsc do sesji zdjęć ślubnych. Oczywiście, można zatrudnić znajomych lub rodzinę, którzy zajmą się organizowaniem tego typu rzeczy, ale nie oczekujmy wtedy fajerwerków. Profesjonalna obsługa całej technicznej strony imprezy weselnej to zupełnie inna sprawa, ale jeśli chcemy sobie pozwolić na taką przyjemność, musimy liczyć się z kosztami. Przykładowo – profesjonalna usługa: „wideofilmowanie Warszawa” – wpisana w wyszukiwarkę Google szybko znajduje nam koszt średnio około dwóch tysięcy złotych. Nie tak dużo? Oczywiście, to tylko średnia cena, bo takie usługi mogą kosztować dwa, a nawet trzy razy tyle. Wszystko zależy od tego, jak bardzo „wyjątkowe” ma być wesele…

Poślubna i weselna sesja zdjęciowa wcale nie musi być nudnym i przykrym obowiązkiem. Coraz więcej młodych par decyduje się na oryginalne pomysły i koncepcje, które sprawiają wiele przyjemności nie tylko przy oglądaniu i wspominaniu, ale również realizowaniu. Jesteś ciekaw czym może zaskoczyć Cię fotograf ślubny? Warszawa i jej zakątki to już standard. Kamienne schodki czy Dawna to dwa miejsca, gdzie ciężko w weekend przejść nie widząc co najmniej jednej pary. Zza zachodniej granicy docierają do nas nowe trendy – ucieczki gości weselnych i młodej pary przed rozwścieczonym dinozaurem? Proszę bardzo. Temat superbohaterów? Bardzo na czasie, biorąc pod uwagę zainteresowanie popkultury tym tematem.

To tylko dwa popularne koncepty, które pojawiały się ostatnio w Internecie. Możliwości jednak jest dużo więcej – każda koncepcja, która jest oryginalna, oddaje charakter młodej pary i sprawi, że poślubna sesja nie będzie nudnym obowiązkiem do odbębnienia (sama świadomość, że to „tylko” pamiątka na całe życie nie zawsze wystarcza) jest godna rozważenia i zaproponowania fotografowi. Od takiej sesji już tylko niewielki krok, żeby zastosować podobny koncept i wykorzystać go jako film ślubny. Warszawa postapokaliptyczna, zarośnięta, opuszczona. Pałac Kultury podziurawiony, a pod nim młoda para – ostatni ludzie – walczący z hordą zombie – weselnych gości, którzy szturmują weselne stoły. Takie wesele godne byłoby zapamiętania.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz