Zarabianie w internecie-copywriting

hand-over-keyboard-1377963-m

Zarabianie w internecie nie jest niczym nadzwyczajnym i każdy tak naprawdę może tutaj spróbować własnych sił. Istnieje kilka ciekawych sposobów na pracę w domu, która całkowicie może zastąpić etat. Ma to swoje ogromne plusy oraz niewielkie minusy. Nie wszystkie osoby będą potrafiły pracować bez szefa i to w domu. Jednak gdy tak jest, zawsze można dorobić sobie parę groszy do wypłaty. Jedną z możliwości pracy w domu jest copywriting czyli tworzenie treści na potrzeby stron www. Warto wspomnieć, że zarobki w tym zawodzie cały czas rosną, a pracy jest naprawdę sporo.

Pisanie tekstów na specjalnych portalach.

W Polsce istnieje kilka ciekawych portali, na których można pisać teksty na zlecenie oraz sprzedawać swoje gotowe, wcześniej przygotowane artykuły. Ogromnym plusem takiego rozwiązania jest dostępność wielu zleceń przez cały czas. Tak naprawdę tylko od Ciebie zależy ile czasu poświecisz na pracę i jakie wpłyną do Ciebie pieniążki. Portale po uzbieraniu odpowiedniej kwoty realizują wypłatę na Twoje konto w banku. Przy takiej formie bardzo łatwo rozliczyć się z dochodów. Wszystko pięknie i ładnie jednak w tym wypadku nie budujesz swojej marki i nie stajesz się coraz bardziej rozpoznawalny w internetowym świecie. Taka praca na platformach jest dobra na początku oraz jako zapełnieni wolnego czasu podczas braku innych zleceń. Innym ciekawym rozwiązaniem jest sprzedaż nieodebranych lub nieopłaconych przez klientów tekstów, które zostały już przez Ciebie napisane.

Pisanie tekstów dla klientów indywidualnych.

To już troszkę trudniejsza forma zarabiania, ale po czasie przynosi dużo większe korzyści. Oczywiście jeżeli wszystkie prace są solidne i oddawane na czas. Pracując do indywidualnych klientów musimy ich najpierw znaleźć i tutaj pojawiają się pierwsze trudności. Żeby odszukać zainteresowane osoby trzeba przedstawić jakoś swoje umiejętności. Na początku warto zainwestować we własną stronę internetową, która będzie pełniła funkcję portfolio oraz łapacza klientów. Gdy wszystko jest gotowe można zacząć reklamować stronę oraz własne usługi. Do tego najlepiej posłużą portale ogłoszeniowe oraz różnego rodzaju fora internetowe. Ważne aby każdy klient dostał to czego potrzebuje i zawsze w wyznaczonym terminie. Osoba zadowolona z wykonanej pracy po pewnym czasie wróci do nas z nowym zamówieniem.

Zarobki copywritera

Pisząc teksty i nie przemęczając się przy tym zbyt mocno można spokojnie zarobić tyle co w normalnej pracy. Po roku stukania w klawiaturę, zbudowaniu rozpoznawalności oraz pozyskaniu kilku stałych klientów zarabiane kwoty będą na naprawdę dobrym poziomie. Tutaj można już liczyć na zarobki od dwóch do czterech tysięcy złoty miesięcznie. Warto wspomnieć, że duża liczba osób piszących zarabia ponad pięć tysięcy w ciągu miesiąca. A są i też tacy specjaliści, którzy nie schodzą poniżej dziecięciu tysięcy.

Copywriter to zawód z przyszłością, którym naprawdę warto się zainteresować.
Praca w domu może być miła i bardzo dochodowa dla każdej osoby, która się postara.

Artykuł powstał przy współpracy z serwisem www.kariera24.info

[Głosów:3    Średnia:5/5]

Dodaj komentarz