Test aplikacji miniCRM

minicrm-logo-czarne

Test aplikacji miniCRM

Ostatnio spotkała mnie przyjemność zapoznania się szczegółowo z aplikacją miniCRM. Muszę przyznać, że urzekła mnie prostota i ogromna funkcjonalność idealnie połączona w jednej aplikacji. Świetne rozwiązanie dla małych firm oraz freelancerów, usprawnia pracę i pozwala w prosty sposób zapanować nad zadaniami do wykonania. Pracuję jako copywriter i muszę powiedzieć, że aplikacja w znaczący sposób porządkuje moją pracę.

Czym charakteryzuje się miniCRM?

Pozwala w szybki i prosty sposób zarządzać relacjami z klientami. Jest idealnym miejscem do przechowywania ważnych informacji w jednym miejscu. Można bez problemu rozpisać sobie zaplanowane zadania, zanotować ważne terminy. Organizacja pracy w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważnym elementem, o który trzeba zadbać w najlepszy możliwy  sposób. Chcąc zaistnieć w biznesie trzeba mieć wszystko idealnie zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach. Dodatkowo w aplikacji bez problemu można przechować ważne pliki, e-maile, notatki i wiele innych przydatnych informacji. Ważnym elementem, który wyróżnia ten CRM jest możliwość pracy w grupie. Łatwe zarządzanie cała grupą i raportowanie wykonanych zadań niezwykle przyśpiesza działanie firmy.

Inne możliwości aplikacji

Niezwykle przydatne narzędzie do zastosowania w nowoczesnych branżach.  Pomoże zapanować nad pracownikami, sprzedażą oraz zleceniami do wykonania. Idealne dla firm zajmujących się usługami oraz drobnym handlem. Z pewnością aplikacja zainteresuje agencje reklamowe oraz firmy zajmujące się pozycjonowaniem i marketingiem treści. Cały system działa przez przeglądarkę internetową, dzięki takiemu rozwiązaniu nie trzeba martwić się o aktualizację i problemy związane z poprawnym działaniem. Autorzy dbają o ciągły rozwój aplikacji.

Więcej informacji na stronie projektu – minicrm.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz