„Szkoła księżniczek” Znów otwarta! Zostań absolwentką!

Szkoła księżniczek

5. maja w Disney Channel wystartował drugi sezon „Szkoły Księżniczek”! 

Jak przygotować przyjęcie? Jak dobrać odpowiedni strój na urodziny przyjaciółek? Jakie ćwiczenia wykonywać, by doskonalić swój muzyczny talent? Jak zaopiekować się domowym pupilem? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań będzie można znaleźć w drugim sezonie „Szkoły Księżniczek”. Pierwszy sezon bił rekordy popularności. Serial przypadł do gustu młodym widzom i został obejrzany przez 1, 715.000 widzów w wieku 4+.

Szkoła księżniczek
Szkoła księżniczek

W tym sezonie na ekranie zagoszczą: Aurora (Śpiąca Królewna), Arielka (Ariel), Kopciuszek (Kopciuszek), Tiana (Księżniczka i żaba), Roszpunka (Zaplątani), Bella (Piękna i Bestia) oraz Anna (Kraina Lodu). To Księżniczki, które pomimo tak różnych historii łączy jedno – niezwykłe umiejętności, chęć ich doskonalenia i wiara w realizację nawet najśmielszych marzeń. Poszczególne odcinki będą nawiązywać do jednej z postaci i jej atrybutów, wśród których znajdą się: śpiew, pływanie, opieka nad zwierzętami, dekorowanie wnętrz, jazda na łyżwach, organizowanie przyjęcia i przygotowanie stroju na wielkie wyjście. To wszystko w zaczarowanej, baśniowej atmosferze, na pograniczu marzeń i rzeczywistości, w świecie, w którym wszystko jest możliwe. Na stronie internetowej www.disney.pl/szkola-ksiezniczek-2 młode fanki Księżniczek Disneya znajdą inspirujące zadania nawiązujące do wszystkich odcinków z serialu. Po ich wykonaniu dziewczynki uzyskają odznakę świadczącą o nabyciu danej umiejętności. Na koniec będą mogły przystąpić do egzaminu i zostać absolwentką „Szkoły Księżniczek” Disneya.

 

Premiera drugiego sezonu „Szkoły Księżniczek ” odbyła się w poniedziałek 5 maja
w Disney Channel.

 

***

Program „Szkoła Księżniczek” obejmuje 11 postaci. Za każdą z nich stoi niecodzienna opowieść, z której płynie wyjątkowa, uniwersalna nauka. Każdą Księżniczkę wyróżniają również wartości, które pomimo upływu lat pozostają niezmiennie aktualne. Serial rozwija i pobudza wyobraźnię, inspiruje do kreatywnego spędzania czasu, odkrywania i doskonalenia talentów oraz próbowania sił w różnych dyscyplinach.

 

Dodatkowe informacje:

 

The Walt Disney Company Polska (TWDC)

TWDC to wiodąca międzynarodowa firma z dziedziny rozrywki rodzinnej i mediów, działająca w pięciu segmentach biznesowych: sieci medialne, parki rozrywki i ośrodki wypoczynkowe, produkcja filmowa, produkty konsumenckie oraz interaktywna grupa medialna.

TWDC istnieje na rynku polskim od 20 lat. Polskie przedstawicielstwo firmy powstało w 1993 roku, a otwarcie The Walt Disney Company Polska nastąpiło w roku 2003. Od 2009 polskie biuro odpowiedzialne jest za cały region Europy Środkowej i Wschodniej, obejmujący 16 krajów, z lokalnymi biurami w Budapeszcie, Pradze i Bukareszcie. We wrześniu 2012 r. TWDC Polska przejęło dystrybucję kinową wszystkich filmów opatrzonych marką Disney, Disney/Pixar, Marvel i Lucasfilm Ltd, stając się czołowym dystrybutorem, który pochwalić się może takimi hitami, jak „Thor: Mroczny świat”, „Kraina Lodu” i „Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz” oraz nadchodzącymi premierami: „Violetta: Koncert” oraz „Czarownica”.

Disney blisko współpracuje z telewizjami otwartymi oraz kanałami tematycznymi, dystrybuując kontent opatrzony marką Disneya lub bez niej, jak seriale „Gotowe na wszystko” czy „Grey’s Anatomy – Chirurdzy”. W roku 2006 na polskim rynku zadebiutował kanał Disney Channel, który niezmiennie jest jednym z najchętniej oglądanych kanałów w grupie 4 – 15, jak również wśród widzów 4+. Multipleks kanałów Disneya w Polsce obejmuje również Disney XD oraz Disney Junior.

Produkty licencyjne Disneya występujące w kategoriach: zabawki, odzież, wyposażenie wnętrz, artykuły żywnościowe, książki i magazyny, artykuły papiernicze, DVD, Blu-Ray oraz gry, dostępne są u wszystkich największych sprzedawców detalicznych w Polsce.

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz