Systemy kontroli dostępu zniechęcenia, opóźnienia, wykrywania i reagowania.

kontrola dostępu

Kontrola dostępu pozwala firmom określić, kto może iść, gdzie i kiedy. Ścieżka audytu pokazuje szczegóły, kto przeszedł przez urządzenia wejścia i wyjścia.

Zdarzenia zapisane w komputerze końcowej głowicy może być powiązany z funkcjami wideo, przywoływania lub alarmów. Poprzez połączenie oprogramowania i sprzętu, system może być kontrolowany, zapytał, czy zaprogramować z dowolnego miejsca w sieci lub za pośrednictwem bezpiecznej przeglądarki internetowej.

Nasza kontrola dostępu zapewnia więcej niż tylko kontrolę drzwi. Dają one pełny obraz każdego działania pracowników przez dni, tygodnie, a czasy już tego typu dawno minęły choć każdy dostęp jest sterowany drzwiami. Rekordy pokazują, czy przekazywane sygnały podczas regularnych godzin pracy czy też poza godzinami. Kontrola dostępu w oparciu o sprawdzony czas, przyjaznego dla użytkownika oprogramowania pozwala na monitorowanie i kontrolę w odległych miejscach w całej istniejącej sieci.

kontrola dostępuKontrola dostępu ma zdolność do łączenia niezależnych systemów na jednej karcie. Wiele zadań takich jak paski magnetyczne do planów żywności, bliskość dostępu drzwi, do stosowania kodów kreskowych, biblioteki, inteligentnych chipów dla sprzedających i zdjęcie konta odliczenia identyfikatorów mogą być dokonane na jednej karcie. Wraz z drukarką identyfikatorów, kart dostępu mogą być drukowane na miejscu z wielu niestandardowych wzorów. Pracownicy są bardzo łatwo identyfikowania, a odwiedzający lub intruzi są łatwo zauważalni.

Bez względu na wielkość chronionej lokalizacji, można bez przeszkód korzystać z całego systemu nie obawiając się żadnych komplikacji wewnętrznych i kosztów rozwijających odznaki. Kontrola dostępu może występować w wielu różnych postaciach, posiadając mniej lub bardziej zaawansowane funkcje. Takim samym systemem można jednocześnie zarządzać pojedynczym obiektem lub też kilkoma na obszarze lokalnym, krajowym lub globalnym.

kontrola dostępuCzęsto bramy, ogrodzenia i inne wyjścia i wejścia są wyposażone w czytniki kontroli dostępu, które wymagają jednej z wielu różnych rodzajów kart kontroli dostępu, breloków, kołków lub czytników biometrycznych, które są przywiązane do indywidualnej tożsamości danej osoby. Kiedy osoba przedstawia swoje poświadczenia, kontrola dostępu potwierdzi, czy są one autoryzowane lub nie, aby wejść lub wyjść i automatycznie odpowiednio reagować. Jeśli nieuprawniona osoba lub samochód próbuje wprowadzić obszar kontrolowany, system kontroli dostępu się nie otworzy. To może być zaprogramowane, aby wysłać ostrzeżenie.

Tożsamość osoby i ich indywidualnych poświadczeń są zarządzane za pomocą oprogramowania bazy danych, która zapewnia ścieżkę audytu, kto przeszedł przez kontroler w jakim czasie. Kontrola dostępu może być również wykorzystywana w celu zapewnienia ścieżki audytu osoby za pomocą samochodu, ciężarówki, autobusu, komputera itd. Systemy te mogą być bardzo proste lub bardzo skomplikowane, w zależności od zagrożeń napotykanych przez użytkowników.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz