Słuchawki – marka zawsze oznacza jakość?

BRAINWAVZ HM5

Wybór słuchawek jest obecnie bardzo ciężkim tematem. Każdy z nas na pewno kiedyś stawał przed możliwością wyboru w tej kwestii. Niestety firm i marek jest obecnie w tej chwili tak wiele, że jeśli ktoś nie jest obeznany w temacie może mieć ciężki problem. Bardzo często kierujemy się w tej sprawie marką. Wybieramy produkty znane i doceniane. Czy aby jednak zawsze jest to dobra droga?

PODRÓBKI

Fala podróbek z Azji to największy problem wszelkiego rodzaju firm tworzących produkty ekskluzywne w swojej branży. Czy to odzież, czy elektronika – zawsze znajdzie się chińska lub tajwańska manufaktura, która bez ceregieli skopiuje dany produkt w skali 1:1. Nie ominęło to także słuchawek. Choć łupem tego typu firm padają głównie największe i najbardziej ekskluzywne marki to możemy znaleźć na rynku podróbki niemal wszystkiego.

Najlepszym przykładem jest marka Monster. Na pewno znacie słuchawki Monster Beats Studio. Jest to doskonale wypromowany produkt, który interesuje ludzi głównie z powodu futurystycznego designu. Niestety słuchawki kosztują w Polsce ponad tysiąc złotych i nie każdego na nie stać. Dlatego wiele osób decyduje się na zakup replik i podróbek – bez numerów seryjnych. Wyglądają one niemal identycznie, różnić się mogą na pewno jakością wykonania oraz dźwięku, a w przypadku słuchawek to bardzo istotna sprawa. Co bowiem nam po słuchawkach, które wyglądają dobrze ale grają jak produkt za kilkadziesiąt złotych?

Na takie produkty trzeba bardzo uważać, najlepiej brać produkty z oficjalnych sklepów, które mimo że mają droższe ceny to jednak wiążą się one z jakością i gwarancją na dany produkt.

brainwavz-beetwo_2

MARKA A JAKOSC

No i przechodzimy do sedna naszego artykułu. Czy zawsze to co drogie i modne jest najlepsze?

Wróćmy znowu do Monster Beats. Słuchawki te wyglądają naprawdę świetnie – futurystyczny styl i solidne wykonanie to ich wielka zaleta. Czy jednak grają równie perfekcyjnie? Tu można postawić wielki znak zapytania. Nie grają źle. Grają solidnie. Pytanie jednak, czy nie da się za niższą lub tą samą kwotę kupić czegoś lepszego jakościowo lecz mniej znanego?

Jest wiele ciekawych marek takich jak choćby NUFORCE czy BRAINWAVZ, które naprawdę solidnie grają i wyglądają równie dobrze. Wystarczy tylko określić swoje potrzeby a na pewno znajdziemy dokładnie to czego szukamy. Dobre słuchawki to dla wielu osób bardzo ważna sprawa dlatego powinniśmy zwrócić na to jak największą uwagę.

Świetne słuchawki możemy znaleźć w sklepie Audiomagic.pl – właściciele dbają o jakość swoich produktów i sprzedają produkty przeznaczone dla osób, które kochają czysty dźwięk. Jeśli chcecie zapoznać się z ofertą sklepu Audiomagic.pl – kliknijcie w poniższy link.

Zobacz: Słuchawki nauszne w Audiomagic.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz