Rozwój serwisu – pomóż w budowie

Agencja Copywriterska

Planowany rozwój serwisu www.blogfirma.pl

Cały czas staramy się rozwijać nasz serwis i zamieszczać w nim ciekawe artykuły dla każdego. W najbliższym czasie dodamy kilka poradników związanych z pisaniem tekstów oraz pracą copywritera. Następnie poruszymy i rozwiniemy tematykę pozycjonowania i budowy seo zaplecza, o której już pisaliśmy na naszej stronie. Kolejnym elementem, który się pojawi będą poradniki dotyczące zarabiania w internecie.

Nowy partner serwisu 

Agencja Copywriterska – Kwatera Copywritera – seocopywriter.com.pl

Została naszym partnerem i pomoże nam w pisaniu poradników dotyczących copywritingu. Dzięki takiej współpracy będziemy mogli przedstawić dla Was naprawdę profesjonalne treści.

Poszukiwania partnerów 

Cały czas poszukujemy kolejnych partnerów, którzy chcieliby wspomóc rozwój naszego serwisu. W przeszłości zgłosiło się kilka osób, jednak po jakimś czasie znikali razem ze swoimi serwisami z sieci. Jedynym parterem, który z nami współpracuje od bardzo długiego czasu jest firma GoodChoice. Dostarczyła szereg poradników związanych z fotografią i nadal bierze czynny udział w rozwoju tej strony.

Czekamy na Ciebie

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami napisz. W zakładce kontakt jest nasz adres e-mail. Odpowiadamy na wszystkie zgłoszenia.

Zapraszamy do współpracy – Administracja www.blogfirma.pl

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Dodaj komentarz