ReachBlogger – platforma współpracy Blogera i Klienta

bez tytułu

 ReachBlogger – platforma współpracy Blogera i Klienta

Doczekaliśmy się startu platformy ReachBlogger.pl, której celem jest umożliwienie nawiązania bezpośredniej współpracy pomiędzy Blogerem a Klientem. Bloger po dokonaniu bezpłatnej rejestracji dodaje swojego bloga i tworzy oferty. Jednak na tym jego rola się nie kończy. Bloger może aktywnie poszukiwać zleceń Klientów i zgłaszać do nich swoje propozycje. Warunki współpracy określają same strony umowy.

Najważniejsze dla Blogera przy dodawaniu do katalogu blogów swoich ofert jest stworzenie  ich opisu. Krótka,składająca się z  kilku zdań charakterystyka umożliwiająca przyszłemu Klientowi lepsze poznanie tematyki poruszanej na blogu. ReachBlogger.pl daje możliwość ukrycia adresu strony w katalogu (o ukrytych danych osobowych można przeczytać w Regulaminie platformy). Oznacza to, że oferta Blogera jest widoczna dla Klientów jedynie jako zestaw określonych parametrów bloga np. Page Rank.

Warto podkreślić jakie możliwości kooperacji proponuje ReachBlogger. W ramach platformy Bloger posiada 4 warianty wystawienia oferty: wpis reklamowy, wpis ekspercki (wartościowy), wpis inspirowany oraz ofertę specjalną. Najciekawszy wydaje się być wpis inspirowany. Tutaj Bloger “zainspirowany” produktem klienta, opisuje swoje wrażenia. Warunki współpracy określają strony umowy po wzajemnych uzgodnieniach. Z kolei  forma ekspercka zakłada, że Bloger  zamieszczasz na swojej stronie wpis stworzony przez klienta, np. opinia specjalisty o produkcie X. Natomiast wpis reklamowy opiera się na założeniu, że Klient dostarcza Blogerowi materiał reklamowy, który ten umieszczasz na swojej stronie, np. wpis reklamowy produktu X. Ostatnią formą współpracy jest oferta specjalna. Przewiduje ona dowolność w tworzeniu ofert i zleceń, np. wpis na bloga plus share tego wpisu na profilu na Facebooku i Twitterze.

Zadaniem moderatora jest czuwanie nad przestrzeganiem regulaminu platformy oraz nad uczciwością zawieranych transakcji.

ReachBlogger jest przeznaczony zarówno dla wszystkich tych, którzy tworzą content jak i dla tych którzy go poszukują.

Rejestracja i więcej informacji pod adresem: http://reachblogger.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

One thought on “ReachBlogger – platforma współpracy Blogera i Klienta

Dodaj komentarz