ReachBlogger – moja opinia

bez tytułu

ReachBlogger – platforma pozwalająca na współpracę blogera z potencjalnym reklamodawcą.

Od jakiegoś czasu platforma zwiększa zakres swoich działań, pozyskuje zadowolonych klientów i zmienia się w naprawdę przyjazny portal zarówno dla blogera jak i zleceniodawcy.

Dla reklamodawcy

W dzisiejszych czasach nie można opierać pozycjonowania i zwiększania ruchu na swoich stronach tylko i wyłącznie linkowaniem, bardzo ważnym o ile nie najważniejszym elementem staje się marketing treści. Platforma pozwala na przeprowadzenie kampanii, która będzie wyglądała bardzo naturalnie i przyniesie ogromne korzyści. Naturalność zapewnia pisanie artykułów inspirowanych przez właścicieli blogów, u których reklamodawca wykupuje usługę reklamową. Taka współpraca wygląda bardzo naturalnie i na pewno nie zaszkodzi reklamowanej witrynie. Dodatkowym plusem dla reklamodawców jest bardzo duża ilość blogów  możliwych do wyboru, które są podzielone na odpowiednie kategorie tematyczne. Dzięki akiemu rozwiązaniu każdy znajdzie odpowiednie strony dla siebie.

Dla Blogera

Właściciele cały czas konsultują się z blogerami i usprawniają platformę wedle zapotrzebowania. Wszystko jest bardzo przejrzyste i intuicyjne. Współpraca z platformą jest czystą przyjemności i pozwala w łatwy sposób na zwiększenie zysków z prowadzonego bloga. Właściciele platformy wprowadzili kilka ciekawych rozwiązań jeszcze bardziej ułatwiających współpracę. Do tego wprowadzono możliwość reklamowania swojej oferty w internecie, dzięki takiemu rozwiązaniu bardzo łatwo zwiększyć liczbę potencjalnych reklamodawców na blogu.

Nie czekaj sprawdź jakie to proste i przyjemne –  ReachBlogger

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz