Reachbloger – co słychać wśród blogerów.

bez tytułu

Reachbloger – platforma współpracy blogera z firmami.

Od dłuższego czasu mam przyjemność korzystania z platformy i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony ze współpracy oraz osiąganych efektów. Wszystkie osoby, które są zainteresowane moim blogiem mogę znaleźć w jednym miejscu. Sam też często korzystam z możliwości publikacji treści na stronach innych blogerów. Wszystko odbywa się w przejrzystych i przyjaznych warunkach. Jako, że korzystam z konta reklamodawcy oraz konta wydawcy postaram się opisać jak to wszystko działa.

Reachbloger dla wydawcy.

Platforma jest bardzo przyjazna dla wszystkich wydawców. Można bezproblemowo współpracować z firmami, które potrzebują faktur. Bloger przystępujący do współpracy nie musi posiadać własnej działalności gospodarczej. Zarobek będzie rozliczony z platformą na zasadzie umowy o dzieło.  Przy tak ogromnym plusie można powiedzieć, że prowizja jest bardzo mała i znakomicie wykorzystana. Widać, że cały czas się rozwija a każdy bloger zostaje wysłuchany i nie zostaje sam w razie jakichkolwiek problemów. Dodając swojego bloga można rozpocząć zgłaszanie się do ofert reklamodawców. Dużym plusem jest to, że cały czas pojawiają się nowi reklamodawcy potrzebujący współpracy z blogerami. Można powiedzieć przyjemne logowanie z pożytkiem dla każdego.

Reachbloger dla reklamodawcy.

Jeszcze nie było platformy z tak ogromnym wyborem blogerów do współpracy. Każda firma, która chce rozpocząć swoją kampanie promocyjną dodaje ogłoszenie i już po chwili może przebierać w ofertach wykonania zadania. Po zdecydowaniu się na współpracę reklamodawce ma podgląd na wykonywanie zlecenie i może porozmawiać z wybranym do zadania blogerem. Oczywiście po skorzystaniu z usługi platformy firma otrzymuje fakturę Vat, a to przecież zawsze było problemem i odstraszało firmy od współpracy z blogerami. Platforma jest wspaniałym narzędziem do przeprowadzenie kampanii reklamowej.

Co trzeba zrobić żeby zacząć korzystać z platformy?

Wystarczy zarejestrować się na głównej stronie – reachblogger.pl

[Głosów:2    Średnia:5/5]

3 thoughts on “Reachbloger – co słychać wśród blogerów.

Dodaj komentarz