Przedłużanie włosów

Efekt przedłużania włosów

Czy słyszeliście już o przedłużaniu włosów? Być może wiele z was słyszało już, że jest taka opcja dla nowoczesnej kobiety, która pragnie szybko ozdobić swą głowę w piękne gęste, długie włosy. Lecz tak naprawdę czy wiecie dokładnie jak to wygląda ile kosztuje i kto może wykonać takie przedłużanie włosów? Zapraszam wszystkie zainteresowane osoby do przeczytania poniższego artykułu na temat przedłużania włosów oraz zachęcam do wykonania tego zabiegu, gdyż jest zupełnie bezbolesny a efekt jest powalający. W przedłużonych włosach każda kobieta oczaruje swojego mężczyznę.

Drogie Panie w ostatnich latach bardzo modne stały się przedłużane włosy. Metod przedłużania włosów jest bez liku, jednak najpopularniejszych i skutecznych jest kilka. Osobiście polecam metodę ringi jest to metoda przedłużania włosów polegająca na doczepianiu pasemek do naturalnych włosów przy użyciu maleńkich ringów (pierścieni), które ściskają włosy i przytrzymują nowe pasma. Ringi te są niewielkie ledwo widoczne ich kolor dobierany jest do naturalnego koloru włosów. Druga metodą godną polecenia jest metoda keratyna. Keratyna polecana jest w szczególności dla suchych i zniszczonych włosów, ponieważ jej właściwości regenerujące odbudowują i leczą zniszczone włosy. Doczepiane pasemka na końcach maja keratynowe łuski, które zgrzewane są do naturalnych włosów przy pomocy zgrzewarki. Połączone włosy można nosić nawet do 4 miesięcy, przez ten czas efekt jest ładnie zachowany. Po tym czasie można pasemka podciągnąć. Uwaga gdy pasemka są nakładane keratyną nie można ich ściągnąć tak łatwo. Należy użyć specjalnego płynu u fryzjera. Ściągnięte pasma można na nowo wykorzystać . Do przedłużania włosów używane są tylko najlepsze produkty, które nadają całej fryzurze styl i charakter.

Przedłużanie włosów nie niszczy włosów. Włosy mogą być pielęgnowane jak dotychczas. Można je farbować oraz prostować jednak najlepiej skontaktować się z fryzjerem, który doradzi odpowiednią pielęgnację do każdego rodzaju włosów.

Długość przedłużanych włosów jest zależna od upodobań klientek. Standardowo włosy mają około 50 – 60 cm. Można je skrócić do odpowiedniej długości. Po przedłużaniu efekt jest niesamowity. Włosy stają się gęste, długie i wyglądają całkiem naturalnie.

 W dzisiejszych czasach przedłużanie włosów nie jest, żadnym luksusowym dobrem. Każda z nas może zafundować sobie tą małą przyjemność i oczarowywać otoczenie piękną fryzurą. Długie włosy ciężko wyhodować samemu, zwłaszcza  dorosłym kobietom, które mają zniszczone włosy od farbowania i prostowania. Dlatego wiele Pań decyduje się na przedłużanie włosów. W telewizji często widzimy znane twarze gwiazd z długimi włosami np. Dorota Rabczewska (Doda) czy Monika Olejnik (z programu „Kropka nad i”). Czy włosy ich są naturalne czy przedłużane to już zostawiam waszej ocenie. Jednak efekt długich włosów jakie one mają jest powalający i piękny. Kobieta w długich włosach wygląda cudownie w każdym wieku. Poniżej prezentuje zdjęcie, które obrazuje efekt przełożonych włosów. Pani przed przedłużaniem miała włosy do ramion. Na zdjęciu widać, że włosy wyglądają naturalnie i nikt by nie pomyślał, że były przedłużane.

Przedłużanie włosów
Przedłużanie włosów

W Internecie można znaleźć wiele firm oferujących przedłużanie włosów. Najlepiej przejrzeć każdą ofertę i dopasować ją do swoich potrzeb. Przedłużanie włosów często odbywa się na włosach nienaturalnych. Istnieje możliwość doczepienia włosów naturalnych co obniży koszty przedłużania włosów i daje lepszy efekt. Wiele osób skracających włosy sprzedaje je potem do przedłużania. Łatwo można odnaleźć takie oferty w Internecie.

Przed przedłużaniem włosów skontaktuj się ze specjalista, który doradzi Tobie odpowiednią metodę rodzaj i długość włosów. Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości to pytaj i szukaj odpowiedzi, kto pyta nie błądzi.

Jeśli są Panie zainteresowane przedłużaniem włosów zapraszam na stronę www.przedluzanie-wlosow-poznan-gniezno-wrzesnia.pl tam prezentuje obie metody przedłużania włosów oraz zdjęcia z przedłużania włosów.

Chciałabym zaproponować mieszkanką Poznania i okolic przedłużanie włosów w Hair Styling Martyna. Oferujemy nowoczesne metody przedłużania włosów a do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Zapraszam na wizyty domowe lub w Hair Styling Martyna

Tel. 798-57-87-38 . Pozdrawiam i życzę pięknych dni oraz wspaniałej fryzury.

Hair Styling Martyna oferuje przedłużanie włosów już od 300 zł za 100 pasemek podstawową metoda tj. ringi. Keratyna jest metoda trwalszą i nieco droższą. Więcej informacji na stronie www lub pod numerem telefonu Tel. 798-57-87-38.

 Przedłużanie włosów Poznań | Przedłużanie włosów Gniezno i okolice.

Przedłużanie włosów Poznań” to nowa oferta HAIR STYLING MARTYNA kierowana szczególnie dla mieszkanek Poznania. Zapraszam serdecznie na przedłużanie włosów metodą ringi na zimno lub metodą keratyna na ciepło.

Więcej informacji na stronie. www.przedluzanie-wlosow-poznan-gniezno-wrzesnia.pl

Przedłużanie włosów – Hit na 2014 rok

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz