Presell page – warto posiadać?

badania statystyczne8

Presell page – warto posiadać?

Co to jest presell page?

Serwis z artykułami przeznaczonymi do pozycjonowania innych stron internetowych, inaczej nazywany blogiem preclowy. Można powiedzieć, że jest to normalny blog prowadzony przez administratora witryny. Z taką różnicą, że nowe wpisy dodaje właściciel, ale także udostępnia swoją stronę dla inny użytkowników. Takie osoby bardzo chętnie dodają teksty ponieważ, maja za to link pozycjonujący do swojego portalu internetowego. W ten sposób założyciel ma bardzo dużo dodatkowej treści na stronie całkowicie za darmo.

Jak wykorzystać takiego bloga z artykułami do swoich celów ?
Istnieje bardzo wiele sposobów na wykorzystanie, w zależności od jakości naszego presell page. Warto jest posiadać mniej stronek tego typu, ale postawić na ich bardzo wysoką jakość.
Solidnie moderować i cały czas delikatnie linkować aby zwiększyć moc przekazywaną dalej.
Co oznacza  wysoka jakość ?
Wpisy powinny zawierać co najmniej od 2000 do 3000 znaków, a nie jak w stronach słabej jakości 1000 znaków. Wpis powinien posiadać jeden link wychodzący nie będący dopasowanym an chorem, który będzie umieszczony pod koniec artykułu. Na słabej jakości stronach widzimy wpisy nie przekraczające 1000 znaków mające po dwa, trzy linki wychodzące, a to jest bardzo dużym błędem. W żaden sposób takie linkowanie nie wygląda naturalnie i stronka szybko może dostać karę. Warto zadbać żeby wpisy posiadały obrazek i były odpowiednio zoptymalizowane oraz unikalne. Muszą wnosić coś do internetu i zaciekawić naszego przyszłego, stałego czytelnika. Nie może to być bezsensowny tekst, z którego nikt nie skorzysta bo nie da się go przeczytać.

Co robić jak już mamy w miarę mocnego, dobrego jakościowo precelka?
Dbamy o jego dalszy rozwój, dodajemy własne wpisy linkując sobie nasze serwisy internetowe. Jak precelek jest zadbany to można wprowadzić małą opłatę za dodanie każdego nowego wpisu. Na naprawdę dobrej stronie nikt nie będzie narzekał, że trzeba troszkę zapłacić za artykuł z linkiem. Dobre dla precelka jest to że pojawia się dość wysoko w wynikach wyszukiwania na bardzo dużo haseł. Zwiększając znacznie liczbę nowych, unikalnych odwiedziny naszej strony. I w takim momencie możemy zastanowić się jak wykorzystać tą oglądalność. Na przykład możemy podłączyć jakiś program partnerski w zależności od tematyki precelka. Jak jest monotematyczny to osiągniemy bardzo wysokie przychody nie pracując zbyt wiele. I w taki sposób nasz precelek sam zarobi na swoje utrzymanie. Możliwa jest, że coś zostanie na postawienie i rozwój następnego. Posiadając kilka takich stron możemy liczyć na wysoki zarobek. Budując seo zaplecze można także postawić na rozwiązanie tego typu.

I tak na koniec podsumowując ten artykuł można powiedzieć, że nadal warto stawiać takie strony i nadal maja one sporą moc, tylko muszą być zadbane.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz