Pogotowie tekstowe

Pogotowie tekstowe

Pogotowie Tekstowe
Pogotowie Tekstowe

 

Miło nam poinformować, że pozyskaliśmy nowego partnera ściśle współpracującego przy rozwoju naszego serwisu. Mamy nadzieję, że współpraca będzie owocna i wszyscy użytkownicy naszego serwisu na tym skorzystają.

Kim jest nasz nowy partner?

Innowacyjny sklep zajmujący się przygotowywaniem treści na strony internetowe. W sklepie znajduje się ogromna liczba produktów. Każdego rodzaju teksty oraz budowa stron na potrzeby zaplecza, to tylko kilka możliwych do wyboru usług. W sklepie znajdują się również oferty umożliwiające publikację artykułów z linkiem w różnych serwisach internetowych. Ciekawym i innowacyjnym rozwiązaniem jest możliwość zamówienia tekstów na już. Tutaj klient ma do wyboru 3 rodzaje zamówienia, 24h, 48h oraz 72h. Jest to maksymalny czas, w którym klient otrzyma gotowe teksty. Innym wyjątkowym rozwiązaniem jest możliwość zamówienie ofert indywidualnej. Po kontakcie z obsługą sklepu, w niezwykle krótkim czasie pojawia się oferta specjalna, przygotowana według potrzeb i ściśle dostosowana do zamówienia.

Cena, jakość i czas?

Mieliśmy już okazję korzystać z usług tej firmy. Całe zamówienie zostało wykonane zgodnie z przekazanymi wytycznymi. Dostarczone teksty i strony zostały wykonane w krótkim czasie, a ich jakość jest na bardzo wysokim poziomie.

Więcej informacji na stronie – www.pogotowietekstowe.pl

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Dodaj komentarz