Parę słów o wieczorze panieńskim

19zm

Czy wieczór panieński to łatwa impreza do zorganizowania? Z pewnością trzeba się trochę natrudzić, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem a szykowane niespodzianki okazały się strzałem w dziesiątkę. Jeśli ma się pomysł na wieczór, to cała reszta wydaje się już łatwa. Jak to jest naprawdę z panieńską imprezą? Kto ma w obowiązku przygotować zabawę i zadbać o atrakcje?

Wieczór panieński, czyli ostatnia noc wolności

Wydawałoby się to oczywiste, że kwestia organizacji imprezy spada na barki świadkowej. Jednak nie jest to stała reguła. Czasem bywa tak, że to sama Panna Młoda organizuje swój ostatni wieczór wolności. Jednak chyba to nie jest najlepsze rozwiązanie. W końcu ten wieczór powinien być pełen niespodzianek i całkiem nieprzewidywalnych zdarzeń. Oczywiście nieprzewidywalnych z punktu widzenia Panny Młodej, ponieważ organizatorki powinny mieć jasno określony plan. No właśnie, użyłem słowa organizatorki. To jest chyba najlepsze rozwiązanie, gdy całą imprezę organizują wspólnie koleżanki młodej, a świadkowa po prostu pełni rolę „przewodniczącej”. Tak też najczęściej bywa.

dziewczyny podczas wieczoru panieńskiego w klubie

Pomysłowe wieczory panieński

Pomysłów na wieczór panieński jest cała masa i ciężko jest zdecydować się na jeden konkretny. Ale tak właściwie, kto Wam każe ograniczać się do jedynie jednego pomysłu? Fakt, niektóre rozwiązania bywają kosztowne, ale wystarczy trochę kreatywności i można zorganizować coś świetnego w przystępnej cenie. Od czego zacząć? Imprezę na pewno rozpoczniecie w mieszkaniu, może to być lokum jednej z Was lub wynajęty pokój w hotelu. Koniecznie musicie ozdobić cztery kąty w jakieś przedmioty związane z tematyką imprezy. Przygotujcie wcześniej integracyjne zabawy i intrygujące wyzwania dla Panny Młodej. Wieczór panieński nie obejdzie się bez specjalnego tortu. Najlepiej, aby był humorystyczny. Na pewno w tym momencie pojawił się uśmiech w kącikach Waszych ust, ponieważ wiecie co mam na myśli. No dobrze, ale co potem? Cała impreza nie może się odbyć tylko w domu. Najpewniej wyruszycie do klubu. Zaraz, zaraz czy to nie brzmi zbyt standardowo? A co powiecie na wizytę w studiu fotograficznym? Zaintrygował Was ten pomysł? Ciekawa sesja zdjęciowa całej Waszej gromadki to idealne upamiętnienie tego niezwykłego wieczoru i doskonały pomysł na prezent dla Młodej. Następnie możecie udać się do klubu, gdzie przy drinku będziecie wspominać ciekawą przygodę i z pewnością jeszcze zaszalejecie. Oczywiście, fotograf może Wam dalej towarzyszyć. Zdjęcia z klubu na pewno będą zabawne. Wieczór panieński to nie może być zwykła impreza!

Spodobał Ci się mój artykuł? Zapraszam na http://www.goodchoice.com.pl/wieczor-panienski/.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

2 thoughts on “Parę słów o wieczorze panieńskim

Dodaj komentarz