Nowości filmowe, na które warto czekać

Zainteresowanie nadchodzącymi hitami filmowymi to niewątpliwie coś, co łączy bardzo wielu z nas. Kino to wspaniała rozrywka i zabawa, dla niektórych nawet pasja, dlatego grono osób, które nie czekają aż filmy zagoszczą do kin tylko śledzą je dużo wcześniej, jest całkiem spore. Ja niewątpliwie zaliczam się do grona takich kinomanów, dlatego żadne nowości filmowe nie mają przede mną tajemnic.
Skąd tak wielki apetyt na nowości filmowe? Ot, z czystej pasji, którą chętnie zarażam innych. Muszę jednak przy tym podkreślić, że śledzenie tego co na horyzoncie kina wcale nie jest takie proste, ponieważ wymaga to poświęcenia nieco czasu i poszukania np. informacji o produkcjach w trakcie realizacji na długo zanim pojawią się jej pierwsze zwiastuny. Poza tym, trzeba też znać przynajmniej kilka miejsc, publikujących różne ciekawostki, przecieki, zdjęcia oraz pierwsze teasery nowości filmowych.

Źródła wiedzy o kinie

Bardzo fajnym źródłem ciekawostek oraz informacji na temat nowych filmów są blogi fanów. Nie wiem skąd niektórzy ludzie są w stanie wytrzasnąć szereg informacji na temat filmu, który jest jeszcze w powijakach, ale jest bardzo ciekawe jak np. od kuchni wygląda proces wybierania aktora do konkretnej roli albo jak w sieci pojawiają się pierwsze przecieki w postaci pojedynczych zdjęć czy grafik z planu.

Blogi filmowe to jedno, ale druga sprawa to też liczne portale internetowe o tematyce filmowe, które niemalże profesjonalnie znajdują się wyszukiwaniem tego typu ciekawostek. Nowości filmowe to naprawdę ciekawy temat, wiem co mówię, ponieważ znam dobrze te emocje i uczucie, które towarzyszy mi, gdy jestem w trakcie oglądania pierwszego zwiastuna filmu, na który czekałem bardzo długi okres czasu.

Co polecam?

Podsumowując, w każdym razie nie ma chyba lepszych miejsc w Internecie niż blogi prywatne pisane przez osoby, która są po prostu kinomanami i przygotowuję wszystkie wpisy w oparciu o swoją własną wiedzę, źródła oraz w oparciu o wielkie przywiązanie do filmowego hobby.

Zachęcałbym więc do śledzenia blogów filmowych, które są w stanie przynieść mnóstwo ciekawych informacji, szczególnie, jeśli można na nich także znaleźć wiele zwiastunów oraz zdjęć, a to przecież jest najciekawsze w obserwowaniu, co zaoferują nam nadchodzące nowości filmowe. Uważam, że hobby filmowe to najciekawsze i najfajniejsze zajęcie, jakim może się parać człowiek, ceniący dobrą rozrywkę. Filmy to wspaniała pasja, pod warunkiem tylko, że mowa o filmach prezentujących odpowiedni, wysoki poziom.

Jednym z blogów, które serdecznie polecam jako bardzo interesujące w kontekście opisanego tematu jest: www.nowoscifilmowe4u.wordpress.com – polecam każdemu, kto ceni ciekawe i efektowne kino!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz