Narożniki rozkładane – bez plam, bez problemów

narożniki rozkładane plamoodporne

Dobre bo Polskie

Po wejściu Polski do Unii Europejskiej, nastąpił rozkwit krajowego rynku meblowego. Niedofinansowane, rodzinne firmy przed polską akcesją nie miały szans w walce z gigantami sieciowymi obecnymi w każdym większym mieście.
Jak już wspomniałem w prędzej, po 2004 roku małe meblarskie zakłady rozpoczęły rozwój dzięki dużej ilości programów pomocowych,  głównie te zajmujące się produkcją mebli tapicerowanych w skład których wchodzą narożniki rozkładane.
Zakup maszyn, rozwój zakładów, nowe linie produkcyjne – skomputeryzowane i automatyczne pozwoliły na rozwój nowych technologii, wdrażania nowych pomysłów oraz zwiększenie oferty oraz konkurencji polskich mebli, także mebli tapicerowanych.

Dodatkowe pieniądze – nowe technologie

Narożniki rozkładane przeszły swojego rodzaju boom – zaczęto stosować oraz tworzyć nowe mechanizmy rozkładające, zarówno ręczne jak i automatyczne. Branża tapicerska, dzięki dodatkowym unijnym środkom, otrzymała możliwość produkcji nowoczesnych tkanin jak skór ekologicznych oddychających oraz materiałów plamoodpornych.

Ostatnio popularne są np narożniki rozkładane produkowane w tkaninach plamoodpormych o rynkowej nazwie magic home firmy fargotex, które oferuje wiele sklepów meblowych. Jest to tkanina posiadająca liczne certyfikaty branży tapicerskiej i jeśli w Twoim domu ważny jest narożnik rozkładany, który łatwo wyczyścić, mogę polecić taki materiał z pełną odpowiedzialnością.

Dla każdego coś dobrego

Dodatkowym atutem grupy tej tkanin jest zróżnicowanie pod względem struktury – wyboru dokonają tutaj zarówno zwolennicy tkanin pluszowych, dla osób ceniących elegancje dostępne są tkaniny plecione a dla miłośników skór ekologicznych również dostępna jest eko skóra z tym że plamoodporna. Można nazwać to przełomem gdyż takie rozwiązanie jest niekwestionowanym hitem. Kto z nas nie zna w końcu sytuacji kiedy ulubiona kanapa została popisana długopisem i za nic w świecie nie można było tego usunąć…
Wielu z was zastanawia się pewnie: ok teoretycznie plamoodporność jest ale co z praktycznym zastosowaniem?

Teoria, teorią a praktyka?

Można to sprawdzić w prosty sposób. Każdy ceniący się sklep meblowy posiada w końcu próbniki materiałów. Warto więc podejść do sklepu i poprosić o przetestowanie wybranej tkaniny oblewając ją kawą, herbatą, sokiem czy pisząc po niej długopisem.
Jeśli zakupu dokonujesz w sklepie internetowym, warto poprosić o wysłanie próbek materiałów.

Dlaczego warto?

Decydując się na tkaninę plamoodporną magic home w narożnikach jak i innych meblach tapicerowanych, wspierasz polski rynek a także masz pewność, że zainwestowane pieniądze w wypoczynek do Twojego salonu, nie zmarnują się przy pierwszej wylanej kawie…

Miejscem,  gdzie znajduje się duża oferta mebli tapicerowanych dostępnych w tkaninach magic home jest sklep internetowy mebleM4.pl  Narożniki rozkładane to wciąż rozbudowywany dział, który warto regularnie odwiedzać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz