Muzyka i moja pasja do niej

głośniki

Muzyka najważniejsza rzecz mojego życia

Muzyka jest moją pasją od dzieciństwa. Praktycznie od kąt pamiętam w moim domu grało radio już od wczesnych rannych godzin, często mnie budziło ale nie było to nieprzyjemne budzenie było to jakby łagodny pocałunek. Najgorsze było to, że nie miałem ani pieniędzy ani talentu aby grać na jakimś instrumencie. Na osiedlu w którym się wychowałem ludzie nie inwestowali w muzykę, wielu z nich wolało spędzać swój czas siedząc bezczynnie na jakieś ławce. Ze mną było inaczej, wolałem słuchać muzyki, chodziłem gdzieś w odludne miejsca ze swoim walkmenem. To dzięki muzyce mogłem odreagować, bo dzieciństwo nie należało do łatwych. Próbowałem też na czymś grać ale nic nie wychodziło do gitary byłem antytalentem przez rok nauczyłem się zaledwie jednej i to nie w całości prostej piosenki, w czasie kiedy mój znajomy opanował już 10 i potrafił trochę grać ze słuchu. Postanowiłem, że będę rozwijał się w innym kierunku, najważniejsze było to aby to było coś związane z muzyką. Postanowiłem, że będę didżejem. Pomysł dość trudny do zrealizowania, musiałem zainwestować w komputer, kosztowało mnie to dużo zdrowia, czasu i pieniędzy ale było warto. Dzięki temu odkryłem jak tworzyć muzykę, nie używając żadnych instrumentów. Komputer dał mi wolność, dowiedziałem się o formacie MP3, możliwościach jaka niesie ze sobą ta technologia. I tak zaczęła się moja przygoda z przerabianiem dźwięku, jego modyfikacją w sposób komputerowy.

Dalszy krok w moim życiu

Poszedłem nawet na studia, udało mi się jakoś zgromadzić odpowiednią ilość pieniędzy. Dużo pomogli krewni, wujek załatwił mi mieszkanie oraz pracę. Pracę w radiu, do dzisiaj mu za dziękuję, kiedy tylko się spotkamy. Moje studia ściśle wiązały się z radiem, tylko bardziej z jego rozwojem, mianowicie przetwarzanie sygnałów tak nazywał się mój kierunek. Tam dowiedziałem, się czym jest radio cyfrowe, sygnał oraz inne podobne technologie.

Dziś wiem bez muzyki i radia jestem nikim

Dzięki pasji do muzyki, dostałem się na studia, obecnie mam bardzo dobrą pracę. Zajmuję się techniczną stroną rozwoju radia, robię to z pasji, chcę aby radio mogło dotrzeć do każdego Polaka. W swoim życiu, głównie za sprawy pasji, poznałem wielu ciekawych ludzi. Nauczyłem się równie dużo od nich, i za to dziękuję losu, lecz najważniejsza była moja praca, to dzięki niej mogłem cały czas iść do przodu. Cyfryzacja ogarnęła całe moje życie, dzięki trochę przypadkowi oraz dużej ilości uporu spełniam swoje marzenia i jestem każdego dnia szczęśliwy.

Więcej informacji na temat cyfryzacji:
digib.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

One thought on “Muzyka i moja pasja do niej

Dodaj komentarz