Adobe Premiere Tutoriale

adobe premiere

Jeżeli szukasz miejsca gdzie mógłbyś się w szybki i przyjemny sposób nauczyć się montaż wideo w Adobe Premiere PRO to z przyjemnością zapraszam Cię na swój blog.

Adobe Premiere Tutoriale

To głównie znajdziesz na moim blogu i to w formie wideo i w formie artykułów pisanych. Tutoriale Adobe Premiere stały się niezwykle popularne bowiem w przyjazny sposób można opanować funkcje programu. Co więcej zadania można wykonywać patrząc na np.  monitor obok gdzie właśnie odtwarzany jest kurs wideo do Adobe Premiere.

Tutoriale do Premiere PRO stały się niezwykle popularne na YouTube gdzie można znaleźć masę poradników w formie wideo do tego programu. Jak wiadomo, jedne tutoriale są dość dobrej jakości a niektóre miernej. Warto wybrać sobie kanały do śledzenia tych lepszych kanałów. Adobe Premiere tutoriale które tworzone są przeze znajduję się na moim kanale WideoNinja.

adobe premiere

Dlaczego Adobe Premiere?

Program ten ma wiele dodatków oraz plusem jest komunikacja pomiędzy innymi programami od Adobe takimi jak Adobe Efter Effects czy też Adobe Photoshop. Dzięki temu mamy potężne narzędzia przed którymi raczej nie ma rzeczy niemożliwych.

W sieci jest wiele Adobe Premiere tutoriali i one dodatkowo pokażą Ci zakamarki tego programu. Zobacz jak wiele osób już korzysta z tego narzędzia oraz jak wspaniałe pracy tworzą.

Adobe Premiere jest nie zwykle wydajnym programem choć ma swoje humorki. Niestety nie mogę porównać go do innych topowych programów do edycji wideo ponieważ tak na prawdę pracuowalem dodatkowo na programie Sony Vegas.

A może coś innego?

Za Adobe Premiere przemawia wiele plusów, jednak ma on konkurentów na rynku jakimi są np. Sony Vegas, AVID Studio, Final Cut bądź Edius. Tak na prawdę jeżeli opanujesz choć jeden z tych programów edycja wideo będzie dla Ciebie czystą przyjemnością. Tak na prawdę każdy z tych programów ma swoje wady i zalety, nie można jednoznacznie określić który program jest najlepszy.

Wybierz program który odpowiada Ci najbardziej pod względem interfejsu, materiałów szkoleniowych oraz dodatków bowiem przyjdzie taki okres, że sam program to będzie zbyt mało aby zadowolić potencjalnego odbiorcę oraz Ciebie, montażystę wideo.

Podsumowując, jeżeli chcesz nauczyć się montażu wideo to serdecznie zapraszam Cię do odwiedzenia mojego bloga. Znajdziesz tutaj wiele poradników oraz cennych informacji. Zawsze możesz do mnie napisać gdy czegoś nie rozumiesz.

 

[Głosów:1    Średnia:1/5]

Dodaj komentarz